Hgs Bakiye Yükleme

Hgs Bakiye Yükleme ile online olarak hgs yüklemelerinizi yapabilir, otoyollardan, köprülerden, avrasya tünelinden, osmangazi köprüsünden, ücretli tüm yollardan geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Hgs Nedir, Hgs Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır, Hgs ile bilmedikleriniz nelerdir?

Hgs bakiye yükleme sitesi için www.hgsyukle.gen.tr

hgsyukle.gen.tr web sitesinden anında hgs yüklemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile online olarak size uygun fiyat ve paketlerden yararlanabilirsiniz.

hgs bakiye yükleme

hgs bakiye yükleme

Hgs Nasıl Çalışır?

Hızlı Geçiş Sistemi ?

Hızlı Geçiş Sistemi Nedir?

Hızlı geçiş sistemleri (HGS), RFID teknolojisi kullanılarak geçiş yapacak araçlara takılan bir elektronik etiketin okunması şeklinde tanımlanabilir. Böylece tüm hgs geçiş hareketleri izlenebilmektedir. Farklı uygulamalara yönelik farklı frekanslarda, aktif ve pasif teknolojiye sahip araç kartları ve okuyucular (reader) mevcuttur. PERIO Hızlı Geçiş Sistemleri Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun şekilde çalışmaktadır.
PERIO Hızlı Geçiş Sistemi hızlı, güvenilir ve kolay geçişlere imkan tanımaktadır. Geçiş yapılan ortamda seri geçiş sayesinde bekleme ve yığılmanın da önüne geçilmiş olunur.

Hgs Nasıl Kullanılıyor ?

PTT ve Karayolları işbirliği ile hazırlanan KGS yerine getirilen Hızlı Geçiş Sistemi olarak ve kısaca hgs olarak adlandırılan sistem, köprü ve otoyollardaki trafik sorununa çözüm üretmeyi hedeflemekte ve sağlamaktadır. HGS sistemi geçiş noktalarında aracınızın ön camına yapıştırılan bir çipli etiket sayesine aracınızı durdurmanıza gerek kalmadan geçmenize olanak sağlıyor. Bu sayede daha hızlı ve sorunsuz bir geçiş olanağı sunularak trafik sorununu büyük oranda azaltıyor.

Anında hgs bakiye yükleme yapmak için tıklayınız

Hgs Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Sistemin Çalışması

Sitenizin ya da tesisinizin otopark alanlarındaki giriş çıkışlarda bulunan bariyer veya her türlü otomatik kapılara RFID antenler entegre edilir. Bu antenler de ART 63M panelleriyle haberleşmek suretiyle giriş ve çıkış bilgilerini toplar ve geçişe yetkisi olan araçlar içeriye alınır. PERIO Hızlı Geçiş Sistemi’nde geçiş yapacak olan aracın bariyere yaklaşması esnasında araç üzerindeki kart sistem tarafında hızlı şekilde algılanır ve okunur. Sistem hızlı geçiş sistemleritarafından değerlendirmeye alınan karta göre araç geçiş yetkisine sahipse sistem tarafından bariyer açılır ve araç geçişine izin verilir. Gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır ve gerektiği takdirde raporlanır. Geçiş yapanlar ART 63M panelinden anlık izlenebileceği gibi geçmişe yönelik geçiş izleme ve sorgulama da yapılabilir. ART 63M okuyucu panel 10.000 araç ve 150.000 geçiş kaydı tutma imkanına sahiptir.

Hgs Bakiye Yükleme

Hgs

Hgs Bakiye Yükle

Online Hgs Yükle

Hızlı Geçiş Sistemi