Gizlilik ve Kredi Kartı Güvenliği

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.otomuayenerandevu.com’den alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (E-mail/Fatura adresleri, Araç Plakaları, Tel Numaraları vs. ) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

3-D Secure Neden Güvenlidir?

www.otomuayenerandevu.com – 3 D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken,  banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.  Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

Yapımız içerisinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.  Başvuru bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece almak istediğiniz hizmetle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

otomuayenerandevu.com, sitesinden hizmet alan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. otomuayenerandevu.com’de bu amaçla kurulmuş, istenilen hizmetlerin ödeme/fatura/fatura adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.

Bu yüzden, otomuayenerandevu.com’den ilk defa hizmet alan müşterilerin hizmetlerinin yerine gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.  Ssl sertifikalı Araç Muayene ve Randevu Takip Hizmetleri., Türkiye’nin yaygın online ödeme altyapısı Güvenli e-ticaret Sanal POS Hizmeti Sağlayan Paymec Sistemini kullanmaktadır. Bütün kredi kartları geçerlidir. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Rapid SSl tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Ssl Sertifikası

Ssl Sertifikası

güvenli ödeme

güvenli ödeme