Gizlilik Politikalarımız

***GİZLİLİK POLİTİKALARIMIZ

Arac Muayene Danışmanlık Hizmeti, kullanıcıların veya ziyaretçilerinin otomuayenerandevu.com sitesi üzerinden ilettikleri ve bize söylemiş olduğu kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır.  

otomuayenerandevu.com, tarafınızdan talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korunmakta olup, ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri yüksek şifreleme ile korunmakta olup kesinlikle kredi kartı ve ödeme bilgileriniz bankamız güvencesi altındadır, bize sipariş numaranız dışında hiç bir kart bilginiz ulaşmamaktadır ve almak istediğiniz hizmetin size ulaşabilmesi ve istemiş olduğunuz araç muayene istasyonuna randevu alma dışındaki amaçlar için kulanılmayacağını, kesinlikle üçüncü kişilere paylaşılmayacağını garanti ederiz.

Bu bilgiler yalnızca danışmanlık fiili kapsamında randevu alınan müşteriler için ve hizmetlerin gönderimini sağlamak, fatura edilmesi kaydıyla kullanılmaktadır.

otomuayenerandevu.com, işbu Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarımızda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır. otomuayenerandevu.com,, kişisel bilgileri Randevu sisteminde randevu almak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla Randevu sistemi ile paylaşabilecektir.

Bilgileriniz, randevunuz alınıp aracınızın muayenesi gerçekleştikten sonra, sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. Hiç bir şekilde kayıtta tutulmamaktadır.

otomuayenerandevu.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir

Tüvturk marka tescil, logo haklarına ilişkin haklarına ve hizmet gizlilik şartlarına zarar verici eylemde bulunulmamıştır bulunulmayacaktır.