tüvtürksi için randevu almak istiyorum

tüvtürksi için randevu alarak zaman kazanın
tüvtürksi, trafiğe çıkan motorlu ve motorsuz araçların teknik yeterliliklerinin muayene edilerek tespit edilmesidir. tüvtürksi, araçların durumuna, cinsine, kullanım şekline göre belirli zamanlarda yapılır. tüvtürksi, araçların türüne ve kullanım şekline göre, zorunlu olarak yılda 1 kez ya da iki yılda 1 kez yapılmaktadır. tüvtürk işlemi Avrupa koşullarına uygun olarak Tüvturk tüvtürk istasyonlarında yapılmaktadır. İstabul, Ankara, İzmir, Bursa, gibi nüfusun fazla olduğu kentlerde, tüvtürk istasyonlarında yoğunluk yaşanmaması için istasyonların büyük bir kısmı sadece randevulu hizmet vermektedir.
tüvtürk sisteminde, randevulu hizmet veren istasyonlar, randevusuz hizmet veren istasyonlar, hem iki koşulu sağlayan istasyonlar vardır. Randevu ile hizmet veren istasyonların amacı; zaman kaybını en aza indirerek tüvtürk hizmetini yerine getirmektir. İstasyona gittiğinizde fazla sıra beklemeden aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Bizim amacımız da, tüvtürksi öncesi, sizlere kapsamlı ve detaylı ön bilgiler sunarak, istemiş olduğunuz istasyonlara randevu kaydını oluşturmaktır.
tüvtürk Randevu için Tıklayınız
Randevu için, Başvurunuzu gönderdikten sonra, sizi kısa bir süre içinde arıyoruz, teknik olarak, güncel ve kapsamlı konularla, aracınızın tipine göre, istediğiniz istasyona, tarihe ve saate randevunuzu alıyoruz. Web sitemizdeki tüvtürksi için randevu başvuru formunu doğru ve eksiksiz bilgilerle gönderdiğinizde, yetkili personellerimiz en kısa süre içerisinde sizi arayacaktır. Sizi aradığında, yetkili personelimize aracınızla ve tüvtürksi ile her türlü bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz konulardan sorabilirsiniz. Yetkili personellerimiz, size en kısa yoldan, teknik olarak bilgi verecektir. İstasyona ilk defa gidiyorsanız, muayene esnasında yabancılık çekmeyeceksiniz.
GÜNCEL BİLGİLER
1 Ocak 2012 tarihinen itibaren uygulanacak olan “Kusurlar Tablosu”nu incelemek için lütfen tıklayınız. Kendinize ait olmayan ya da şirket/kurum üzerine kayıtlı bir aracı muayeneye getiriyor iseniz gerekli belgeleri (vekalet yazı örnegi için tıklayınız) ibraz etmeniz gerekmektedir. Detaylar için lütfen tıklayınız. Bir şirket aracını şirketin yetkilisi muayene götürecekse, yanında imza sirküleri olmak zorundadır. Eğer aracı şirketin çalışanı muayeneye götürecekse yanında şirket yetkilisi tarafından hazırlanmış imzalı ve kaşeli vekalet yazısı olmak zorundadır.
Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü sadece Osmaniye merkez istasyonu dışında, tüm tüvtürk İstasyonlarında yaptırabilirsiniz.
Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm hizmeti Gezici tüvtürk İstasyonlarında 09.11.2011 tarihi itibariyle verilmeye başlanmıştır. Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü veren gezici istasyonlar için lütfen tıklayınız
Sadece randevu ile hizmet veren 18 istasyonda muayene tekrarı hizmeti de randevu ile verilmeye başlanmıştır. Bu istasyonlarda muayene tekrarına gelecek vatandaşların tekrardan muayene tekrarı için randevu almaları gerekir. Sadece randevu ile hizmet veren istasyonlar için lütfen tıklayınız.
Gaziantep Merkez istasyonu 23 Temmuz itibariyle sadece randevulu olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Konya iline bağlı Akşehir, Ilgın, Beyşehir, Seydişehir, Çumra, Karapınar, Ereğli tüvtürk istasyonları 13 Ağustos Pazartesi tarihinden itibaren randevu sistemi ile hizmet vermeye başlamıştır.
Torbalı tüvtürk istasyonu 15 Haziran itibariyle randevulu olarak hizmet verilmektedir.
İstanbul Maslak ve Kızıltoprak Motosiklet Muayene İstasyonları hizmet vermeye başlamıştır.
İstanbul Tuzla tüvtürk İstasyonu 22 Eylül itibariyle hizmetinizdedir.
1 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Hadımköy ve Samandıra tüvtürk istasyonları sabah 04.00’e kadar açık olacaktır.
Konya Merkez istasyonu 1 Kasım 2012 tarihi itibari ile sadece randevulu hizmet vermeye başlamıştır.
Kış saati uygulaması ile Tunceli, Bingöl, Siirt, Mardin, Şırnak tüvtürk istasyonları, 30 Ekim 2012 tarihi itibari ile 08.00 – 16.30 saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır.